smilesmilesmilesmilesmilesmile

Na zakończenie tygodnia -  w piątek 2 października obchodziliśmy w Domowym Przedszkolu Światowy Dzień Uśmiechu.

„Ten dzień odzwierciedla to, co jest w każdym z nas – patrząc na inną osobę chcemy ujrzeć uśmiech. Czasem o tym zapominamy (…), świat wydaje się wielki i pełen problemów, a my (…) zbyt mali, aby je rozwiązać. Ale to nieprawda (…)” – w tak ciepłych słowach promuje uśmiech Harvey Ball, twórca słynnej na całym świecie buźki na żółtym tle (smiley) i jednocześnie inicjator Światowego Dnia Uśmiechu.

Nasze Dzieciaki z radością włączyły się w obchody tego Święta - zarażały wszystkich wokoło słodkimi uśmiechami. Wyszły z przedszkola z przesłaniem dla swoich najbliższych - ,,Mały czy duży niech co dzień pamięta, by jego buzia była zawsze uśmiechnięta ".

kliknij