17 lutego dzieci z grupy Misie, Żabki, Pszczółki oraz Mrówki zamieniły się w kotki. A to wszystko dlatego, że obchodziliśmy w Domowym Przedszkolu Światowy Dzień Kota!

Koty są wyjątkowe i każdy, kto dzieli z nimi życie, wie o tym doskonale. Chociaż Dzień Kota obchodzimy oficjalnie 17 lutego, to miłośnicy tych zwierząt wiedzą, że kocie święto trwa przez cały rok. Przecież każdy koci dzień jest niezwykły! Przedszkolaki dowiedziały się o kotach niezwykle ciekawych rzeczy - np. jak wygląda koci dzień? Czym tak naprawdę zajmują się nasi mruczący przyjaciele? Czego potrzebują do kociego szczęścia oraz co my - jako troskliwi opiekunowie - powinniśmy robić, by zaspokoić ich potrzeby? Było mnóstwo śmiechu i zabawy, ale również nauki o tych Naszych czworonożnych, futrzastych przyjaciołach - MIAUUU !!!

Kliknij