Wakacje to wyjątkowy czas! Dla dzieci, które spędzały je z nami w Domowym Przedszkolu przygotowaliśmy mnóstwo zabaw i atrakcji. Wdrożyliśmy projekt - ,,Kreatywne Wakacje", który był niejako kontynuacją projektu realizowanego przez nas w ciągu minionego roku szkolnego - ,,Kreatywny Przedszkolak - Kreatywne Dziecko".

W ramach projektu „Kreatywne Wakacje” dzieci z naszego przedszkola wykonały szereg ciekawych zadań, podczas których zabawa była fantastyczna!!!

A oto tematyka wakacyjnych kreatywnych zabaw: ,,Pozdrowienia z wakacji", „Tor przeszkód", „Sensoryczna masa”, „Coś z niczego”, ,,Praca plastyczna z piaskiem", ,,Pomysłowe konstrukcje", ,,Wakacyjna orkiestra" oraz „Zabawy z wodą”.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i fotorelacji z realizacji poszczególnych zadań.

Film: J. Domagała

kliknij