Już stało się to naszą tradycją. 15 września dzieci z Domowego Przedszkola przyłączyły się do obchodów Dnia Kropki. Obchody tego dnia wpisały się na dobre do kalendarza imprez Domowego Przedszkola.

A dlaczego?  Inspiracją do powstania Dnia Kropki  stała się książeczka ,,The Dot” Petera H. Reynoldsa, amerykańskiego pisarza i ilustratora książek dla dzieci. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce uwierzyła w swoje możliwości.

Jest to dzień wyjątkowy - święto kreatywności, odwagi i zabawy! Czyli wszystko to, co nasze Przedszkolaki uwielbiają i czym się szczególnie wyróżniają.

W tym dniu oczywiście najważniejsza była KROPKA, która zawładnęła całym naszym przedszkolem. Wszystko było “skropkowane”! Nawet nasze prace plastyczne, które zawisły na gazetkach były pełne kropek.

Było twórczo, wesoło i kreatywnie!!!

Tekst: K. Karnia