Domowe przedszkole oczami "domowników"

 

   Po długiej przerwie Dzieci wreszcie mogły zaprosić Rodziców do Domowego Przedszkola!!! Spotkaliśmy się 24 maja z zaproszonymi Rodzicami - każda grupa w swojej sali, ponieważ maj i czerwiec to miesiące obfitujące w bardzo ważne dla dzieci i rodziców święta: Dzień Rodziny, Dzień Mamy, Dzień Taty i oczywiście  Dzień Dziecka.

   Postanowiliśmy więc zaprosić Rodziców do nas, połączyć te wszystkie święta w jedno Wielkie Święto. Nie bez powodu… bowiem Rodzice mieli okazję być tutaj ze swoimi dziećmi, być w miejscu gdzie One spędzają większość czasu, gdzie się bawią, uczą, poznają świat, śmieją i czasem wycierają łezki. Właśnie tego dnia, w naszym Domowym Przedszkolu daliście Kochani Rodzice swoim dzieciom to co dla nich najcenniejsze - Wasz czas, którego w zabieganym świecie każdemu z nas brakuje. Wy daliście swoim pociechom czas, a Oni bardzo chcieli pokazać jak mocno Was kochają!!! Pokazali to  wierszykami, tańcami i piosenkami.

   Wzruszeń, uścisków, całusów nie było końca... - ta rodzinna atmosfera trwała... A podczas warsztatów - dzieci przy współudziale rodziców wykonały cudne upominki - ,"Las w słoiku".

   Mamy nadzieję, że wspólnie stworzone dzieła będą długo cieszyły w zaciszu domowym i przypominały o wyjątkowym, rodzinnym spotkaniu w Naszym Domowym Przedszkolu smilesmile.

Mama i tata to świat nasz cały,

ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały,

to dobre, czułe, pomocne ręce

i kochające najmocniej serce.

To są wyprawy do kraju baśni,

wakacje w górach, nad morzem, na wsi,

loty huśtawką, prawie do słońca,

oraz cierpliwość, co nie ma końca.

Kochana Mamo, Kochany Tato,

dzisiaj dziękować chcemy Wam za to,

że nas kochacie, że o nas dbacie

i wszystkie psoty nam wybaczacie.

Tekst: K. Szurma, M. Pikiel

Zdjęcia: Wychowawcy

Filmy: A. Pokrzywińska

 Galeria zdjęć Tygryski

 Galeria zdjęć Sówki

 Galeria zdjęć Misie 

 Galeria zdjęć Żabki

 Galeria zdjęć Pszczółki

 Galeria zdjęć Bystrzaki

 Film Tygryski

 Film Sówki

 Film Misie

 Film Żabki

 Film Pszczółki

 Film Bystrzaki

 

 

 

 

 

Back to top