Domowe przedszkole oczami "domowników"

 

   1 czerwca to Święto Wszystkich Dzieci. W Domowym Przedszkolu tego dnia nie zabrakło tańców, hulańców, swawoli, pyszności, balonów, baniek mydlanych, fryzur kolorowych i buziek malowanych!!! Po prostu szczęście w najczystszej postaci. Nic tak nie wzrusza i nie uszczęśliwia jak DZIECKO z całą swą naturalnością, bezgraniczną miłością i spontanicznością. Bo, "Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat!!!"

KOCHANE DOMOWE PRZEDSZKOLAKI -

Żyjcie tak, aby każdy kolejny dzień

był niesamowity i wyjątkowy.

Wypełniajcie każdą chwilę tak,

aby potem wspominać ja z radością.

Czerpcie energię ze słońca,

kapiącego deszczu i uśmiechu innych.

Szukajcie w sobie siły,

entuzjazmu i namiętności.

Żyjcie najpiękniej jak umiecie...

Tekst: M. Pikiel

Zdjęcia: wychowawcy

 Tygryski

 Sówki

 Misie

 Żabki

 Pszczółki

 Bystrzaki

Back to top