Domowe przedszkole oczami "domowników"

 

"Jedziemy do ZOO, ZOO, ZOO

Jedziemy do ZOO, ZOO, ZOO

Jedziemy do ZOO

ZOO, ZOO, ZOO"...

   Słowa tej piosenki były dzisiaj - 27 czerwca - na ustach dzieci z grupy Pszczółki, które to jechały na wycieczkę... właśnie do ZOO.

   Ogród zoologiczny jest  wspaniałym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, a przy tym doskonałą okazją do uzupełnienia wiedzy przyrodniczej. Największym zainteresowaniem cieszyły się zwierzęta z sawanny, a więc zebry, żyrafy i słonie. Dzikie koty były wręcz wypatrywane przez przedszkolaków, jednak upalna pogoda sprawiła, że lwy, tygrysy i pantery leniuchowały w cieniu lub ukryciu. Najbardziej figlarne okazały się.... pingwiny, które na widok dzieci dały popis pływackich umiejętności. Podczas zwiedzania ZOO odwiedziliśmy jeszcze minizoo a  także plac zabaw. Z uśmiechem na twarzach, troszkę zmęczeni, ale pełni wrażeń i przeżyć wróciliśmy do przedszkola.

   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki do Ogrodu Zoologicznego, która zapewniła dzieciom ogrom nowych wrażeń.

 Galeria zdjęć

Tekst i zdjęcia: wychowawcy gr. Pszczółki

Back to top