Jak ten czas szybko płynie… Domowe Przedszkole doczekało się pierwszych absolwentów.
19 czerwca w Domowym Przedszkolu odbyła się uroczysta gala zakończenia roku, na którą przybyli zaproszeni goście – Pani wicedyrektor Monika Maćkiewicz, rodzice, babcie, dziadziusiowie, ciocie, rodzeństwo przedszkolaków. Cały program artystyczny oparty był na tym, o czym wspomniała jedna z prowadzących – Jula :
,,Choć wspólnie czas spędzamy,
to wspomnienia różne mamy,
dziś się z Wami podzielimy
tym, co sobie przypomnimy”.

Dzieciaki nie zapomniały też o nikim w podziękowaniach. Niejednemu łezka w oku się zakręciła. Przedszkolaki zaprezentowały również swoje talenty taneczne, które rozwijały na zajęciach dodatkowych z p. Justyną Dragan. Na zakończenie rozdano dyplomy i drobne upominki.
   Absolwentom życzymy samych wspaniałych wspomnień z Domowego Przedszkola i wielu sukcesów w zerówce a wszystkim słonecznych i radosnych wakacji.

Zdjęcia: A. Pokrzywińska