22 grudnia od rana w Domowym Przedszkola panował świąteczny nastrój. Dzieci wraz ze swoimi paniami wybrały się na spacer korytarzami szkoły życząc wszystkim pracownikom Wesołych Świąt. Następnie obejrzeliśmy jasełka przygotowane przez uczniów szkoły w czasie, których mogliśmy wysłuchać i zaśpiewać wiele kolęd. Po jasełkach nastał czas na Wigilię, na którą zaprosiliśmy panią Dyrektor Szkoły Agatę Skrzypczyk, pana Burmistrza Michała Chwastek oraz panią Przewodniczącą Rady Ewę Wardę - Kaszuba. Po wspólnych życzeniach i podzieleniu się opłatkiem, wszyscy zasiedliśmy przy pięknie przystrojonym stole, gdzie czekały na nas wigilijne smakołyki. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu Wigilii. W imieniu całej społeczności przedszkolnej Zdrowych, Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!!!

01wigilia
02wigilia