Informujemy, iż dnia 18 października 2019 r. nastąpiło rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu plastycznego „Mój najpiękniejszy znaczek”, który został przeprowadzony w ramach innowacji pedagogicznej „Pocztówkowe Przedszkole”.

Uczestnikami konkursu byli przedszkolaki z Domowego Przedszkola. Jury w składzie: Katarzyna Karnia, Monika Trzeciakiewicz i Dominika Bednarczyk wybrało najlepsze prace.

Przy ocenie prac jury brało pod uwagę następujące kryteria oceny:

- przede wszystkim samodzielność wykonania,

- estetyka wykonania,

- walory artystyczne pracy,

- materiał użyty do wykonania pracy.

Laureatami zostali:

I miejsce ex aequo: Amelia Burzawa z grupy „Mrówki”, Aleksandra Wilczyńska z grupy „Pszczółki”

II miejsce ex aeqou: Amelia Tochowicz z grupy „Mrówki”, Szymon Ciszewski z grupy „Biedronki”

III miejsce ex aequo: Maksymilian Wiklik z grupy „Mrówki”, Oliwia Kopińska z grupy „Pszczółki”

Wyróżnienia:

Filip Puta z grupy „Mrówki”

Natalia Jaroś z grupy „Mrówki”

Oskar Sasin z grupy „Pszczółki”

Igor Sasin z grupy „Mrówki”

Karina Dziedzic z grupy „Pszczółki”

Antoni Szerszeń z grupy „Żabki”

Julian Kleczkiewicz z grupy „Pszczółki”

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy! Rozdanie nagród niebawem😊 Prace można podziwiać na wystawie, która znajduje się na korytarzu przedszkolnym.