Domowe przedszkole oczami "domowników"

 

   Miło nam przedstawić naszych nowych Przedszkolnych Przyjaciół, którzy w październiku rozpoczęli odwiedziny u naszych przedszkolaków. Są nimi przemiłe pluszaki - w grupie Żabek - żaba Żaneta, u Pszczółek - pszczółka Pola, Mrówki mają mrówkę Matyldę a u Biedronek - biedronka o imieniu Kropka. Każdy weekend pluszowe maskotki spędzają u jednego z przedszkolaków. Przygody z odwiedzin zostają zapisane i zilustrowane przez dzieci z pomocą rodziców w „Przedszkolnej Krainie Bajek”.

    PRZEDSZKOLNA KRAINA BAJEK to innowacja pedagogiczna, która została wprowadzona w Domowym Przedszkolu w roku szkolnym 2019/2020.

  Celem głównym innowacji jest rozbudzenie w dzieciach zainteresowań czytelniczych oraz wspomaganie wszechstronnego i harmonijnego rozwoju. Przedszkolna Kraina Bajek ma również za zadanie włączyć rodziców w życie przedszkola, budować więzi między rodzicem a dzieckiem.

    Zapraszamy do wspólnej zabawy! Pluszowe Maskotki już nie mogą się doczekać odwiedzin u kolejnych Przedszkolaków.

Tekst: M. Trzeciakiewicz

Zdjęcia: wychowawcy

 

Back to top