Ja Ci jeszcze pokaże… Jeszcze mnie popamiętasz!

Kultowa bajka lat osiemdziesiątych, w której gburowate Wilczysko próbuje dopaść sympatycznego Zajączka. Bohaterowie przeżywają mnóstwo pouczających przygód- odwiedziny w barze u świnki wegetarianki, spotkanie z policjantem, czy Wróżką Kozą. W końcu, gdy konflikt sięga zenitu, obaj wpadają w pułapkę przebiegłego Kota Magika.

Czy nauczą się współpracować i znajdą wyjście z tarapatów i czy to w ogóle jest możliwe? Najstarsze dzieciaki z Domowego Przedszkola - grupa Mrówek i Biedronek - miała okazje się o tym przekonać. 6 listopada 2019 r. miały okazję obejrzeć spektakl ,,Przygody Wilka i Zająca" przygotowany przez Wrocławski Teatr In-Art w krakowskim kinie ,,Kijów".

Bajkowe kostiumy, sugestywna muzyka, żywe interakcje z najmłodszą publicznością to najlepszy przepis na szaloną przygodę! Wycieczkę możemy zaliczyć do niezwykle udanych!!!