Domowe przedszkole oczami "domowników"

 

  Dzień Pluszowego Misia jest obchodzony na całym świecie. Są miejsca, w których ten dzień jest wyjątkowo celebrowany i są to przede wszystkim żłobki, przedszkola, szkoła, szpitale. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się dzieci, 25 listopada następuje prawdziwa celebracja tego sympatycznego święta.

   Tak też było u nas w Domowym Przedszkolu. Z okazji Dnia Pluszowego Misia zorganizowane były w grupach przedszkolnych różnego typu uroczystości, występy,  przeprowadzony był Konkurs Piosenki o Misiu, czytane były książki o pluszowym misiu, dzieci tego dnia przyniosły ze sobą do przedszkola swoje ulubione pluszaki. Dzieciaki poznały historię Teddy'ego -  niezwykłej maskotki, były misiowe zagadki, zabawy, filmy, tańce i oczywiście tradycyjna zabawa - ,,Stary niedźwiedź mocno śpi" .

   Miś, który kojarzy się z ciepłem i dobrocią i jak tu nie świętować tak wyjątkowego dnia?

Tekst: M. Pikiel

Zdjęcia: wychowawcy

Back to top