Domowe przedszkole oczami "domowników"

 

    6 grudnia - na ten dzień z niecierpliwością czekają duże i małe dzieci. Mikołajki to okazja do obdarowywania się prezentami, zabaw i składania życzeń. Czy dzieci z Domowego Przedszkola były grzeczne przez cały rok...? OCZYWIŚCIE !!! Dowodem na to jest fakt, że przyszedł do nich prawdziwy ŚWIĘTY MIKOŁAJ! Był w stroju biskupa z mitrą na głowie i pastorałem w ręku, no i ... workami wypełnionymi upominkami dla wszystkich z Domowego Przedszkola.

    Pamiętał też o tych, którzy się o nas troszczą - o Paniach Dyrektor, o Paniach przygotowujących pyszne posiłki dla dzieciaków - o nikim nie zapomniał! Dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami, wierszykami i szczerymi, szerokimi uśmiechami.

    Dziękujemy Ci drogi Święty Mikołaju i czekamy z niecierpliwością za rok!!!

Tekst: M. Pikiel

Zdjęcia: A. Pokrzywińska

Back to top