Domowe przedszkole oczami "domowników"

 

Szanowni Państwo,
ze względu na zagrożenie koronawirusem, zajęcia w szkołach i przedszkolach w Polsce, są zawieszone do 25 marca 2020.

   Z sekretariatem szkoły należy się kontaktować w godz. 8.30 – 15.30 telefonicznie lub mailowo.

Rekrutacja odbywa się drogą mailową.

Wnioski rekrutacyjne należy pobrać ze strony internetowej szkoły, wypełnić, zeskanować, a następnie przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Telefon do szkoły: 12 3881125

   Prosimy, aby przez te dwa tygodnie dzieci zostały w domu i nie opuszczały go bez konieczności!!!
Zachęcamy dzieci do samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodreczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

  Nasi nauczyciele pracują z klasami wg zwykłego planu kontaktując się przez e-dziennik lub w uzgodniony z uczniami sposób. Prosimy rodziców o częste zaglądanie do poczty e-dziennika: własnej i dziecka oraz o wsparcie naszych działań i mobilizowanie dziecka do pracy w domu.

   Przypominamy, że rodzicowi dziecka w wieku do 8 lat, przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej ZUS.

 Zalecamy śledzenie na bieżąco komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacji na stronie internatowej szkoły.

Back to top