Domowe przedszkole oczami "domowników"

 

    W tym roku życzenia tylko on-line. 

    Są służbą, która cieszy się największym zaufaniem Polaków, a zasłużyli na to swoją odwagą, profesjonalizmem i poświęceniem. Być strażakiem to wciąż niezwykłe wyzwanie. To zaszczyt i obowiązek.

    W tym roku nie możemy - jak to zwykle robiliśmy -  złożyć naszym strażakom osobiście życzeń. Oni współpracując z innymi służbami - od początku pandemii robią wszystko, by do minimum ograniczyć zagrożenie zakażeniem SARS -COV-2.

    Domowe Przedszkolaki chciałyby  serdecznie podziękować wszystkim strażakom za ich służbę - wykonały dla NICH Laurki do których dołączają życzenia wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia, wytrwałości i satysfakcji z wykonywania zawodu.  Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszej służby społeczeństwu. W myśl zasady  „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.

    Dzieci z Domowego Przedszkolasmile

Galeria zdjęć - kliknij

Back to top