Wszyscy doskonale wiemy, że koty obok psów są najpopularniejszymi zwierzętami domowymi. Są bohaterami zarówno bajek jak i filmów dla dzieci. Dlatego też, 17 lutego przedszkolaki z Domowego Przedszkola z wielkim zaangażowaniem uczciły Światowy Dzień Kota.

Oczywiście najpierw odbyły się pogawędki dotyczące kocich obyczajów. Przedszkolaki dowiedziały się w jaki sposób należy pielęgnować koty, a także poznały różne rasy kotów. Ponadto dzieci oglądały ilustrację znanych im kotów – Garfielda, Toma, Filemona, Klakiera, Sylwestera a także wielu, wielu innych. Nie zabrakło również różnorodnych zabaw ruchowych a także plastycznych.  Rezultaty tych drugich możecie Państwo podziwiać na gazetkach przedszkolnych.

Tekst: K. Karnia