Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, stał się inspiracją do zorganizowania przez nasze przedszkole Międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „POCZUJ NA NIEBIESKO”. Zadaniem dzieci było przedstawienie świata w różnych odcieniach błękitu.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci z różnych powiatów a nawet województw. Otrzymaliśmy aż 87 prac. Jury w składzie pani Anna Pokrzywińska - oligofrenopedagog, Kamila Ziółek - Ciałowicz - pedagog specjalny, Małgorzata Piotrowska - terapeuta pedagogiczny wybrało 17 laureatów. Dziękujemy serdecznie za ogromne zaangażowanie wszystkim uczestnikom, rodzicom i wychowawcom z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej w Jaksicach, Szkoły Podstawowej w Antolce, Szkoły Podstawowej w Godowej, Szkoły Podstawowej w Minodze, Szkoły Podstawowej w Łętkowicach, Szkoły Podstawowej w Niedźwiedziu, Szkoły Podstawowej w Prandocinie a także z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Miechowie, Oddziału Przedszkolnego w Piotrkowicach Małych oraz naszego Przedszkola.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Nagrody zostały ufundowane w całości przez Radę Rodziców w ZSO Słomnikach za co również dziękujemy!

W galerii znajdują się fotografie nagrodzonych prac.

Tekst i zdjęcia: M. Trzeciakiewicz