Domowe przedszkole oczami "domowników"

 

Zajęcia Drużyny Kangura - przedszkoliada.pl

PIĄTEK

14.00 - 14.30 - I grupa

14.30 - 15.00 - II grupa

15.00 - 15.30 - III grupa

https://www.przedszkoliada.pl

   Adresatami programu zajęć Drużyny Kangura w ramach ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl są dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat). Program zajęć Drużyny Kangura jest formą zachęcenia dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami. Jest on odpowiedzią na potrzebę realizacji zainteresowań ruchowych przedszkolaków oraz ich rodziców, chcących zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju fizycznego i motorycznego. Zajęcia są prowadzone przez cały rok przedszkolny, a więc zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia dotyczącymi systematyczności wysiłku fizycznego. Spełniony jest też drugi warunek ŚOZ, mianowicie każde zajęcia trwają na tyle długo, aby utrwaliły się korzystne efekty zdrowotne ruchu. Tym samym Przedszkoliada.pl wyrabia u dzieci potrzebę regularnej aktywności fizycznej.

 Program zajęć jest logicznie ułożony - od zajęć najprostszych do coraz bardziej złożonych. W rezultacie prowadzonych zajęć uzupełnionych o ich oprawę oraz pozostałe elementy systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl uzyskujemy unikatowy w skali światowej projekt kreujący kulturę fizyczną wśród przedszkolaków.

  Uczestnicy systemu Przedszkoliada.pl są nazywani „Aktywnymi Przedszkolakami”.

 

 

 

WUSHU z Panem Michałem Adamowiczem

CZWARTEK  14.00 - 15.00

Krakowska Szkoła Wushu  -KSWS istnieje od 2004 roku, od 2005 roku jest członkiem Polskiego Związku Wushu. Założycielem i prezesem jest Michał Adamowicz. W KSWS trenujemy przede wszystkim sportowe wushu (kung fu), zarówno formy - taolu jak i walki - sanda. Nasi trenerzy i instruktorzy posiadają licencje i uprawnienia państwowe, które gwarantują wysoki poziom wyszkolenia. Zawodnicy biorą udział w zawodach rangi krajowej - Mistrzostwa Polski jak i międzynarodowej - Mistrzostwa Europy i Świata.

W Domowym Przedszkolu zajęcia prowadzi trener Michał Adamowicz.

www.ksws.pl

 

Back to top