Dzień dobry,

Po przerwie wakacyjnej wznawiamy zajęcia Akademii Sportu dla przedszkolaków. Skupiamy się przede wszystkim na prawidłowym rozwoju dzieci pod kątem sprawności ruchowej, koordynacji oraz sportowej pracy w grupach.  Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w formie gier i zabaw, a także nie są nam obce zabawy i gry sensoryczne/integracyjne.

Wszystkie zajęcia będą odbywały się na sali gimnastycznej we wtorki od godziny 13:00 - zaraz po zajęciach programowych.

Wszystkie dzieci odbierane są z sal przedszkolnych i również po zajęciach dzieci są tam odprowadzane.

Zajęcia dla 4 latków trwają 30min

Zajęcia dla 5 latków trwają 40min

Czas zajęć jest oczywiście uzależniony od możliwości maluchów, więc w początkowych etapach rozwoju fizycznego jest to czas wskazany.

Prowadzimy również zajęcia popołudniowe z piłki nożnej dla chłopców i dziewczynek urodzonych w 2015 oraz 2016 roku. (2x w tygodniu po 60min + wydarzenia weekendowe)

Wszystko informacje oraz zapisy pod poniższym linkiem:

Ze sportowym pozdrowieniem,

Aleksander Pazdro