Jednym z projektów, który realizują dzieci z Domowego Przedszkola jest "Moje zdrowie - moja siła, wielka moc". Jego celem między innymi jest kształtowanie właściwej postawy wobec środowiska przyrodniczego.

Ten rok zapowiada się bardzo ciekawie. Domowe Przedszkole przystępuje do: ,,Moje zdrowie - moja siła, wielką moc"- ogólnopolskiego projektu pod patronatem honorowym ,,Bliżej przedszkola", prezydenta miasta Torunia i Marszałka Województwa Kujawsko - Pomorskiego.

Regulamin

,,Moje zdrowie – moja siła, wielka moc”- ogólnopolski projekt z zakresu edukacji prozdrowotnej i profilaktyki uzależnień

1. Cele projektu :

a) cel główny: wychowanie zdrowego, aktywnego, świadomego swoich możliwości i posiadającego umiejętność współistnienia z przyrodą przedszkolaka/ucznia.