Dołączyliśmy do Akademii Kici Koci!!!

Akademia Kici Koci to nowa czytelnicza seria dla najmłodszych dzieci z ulubioną bohaterką maluchów.

W książeczkach  Akademia Kici Koci, pod hasłem „Wiem, rozumiem” Kicia Kocia i Nunuś będą teraz uczyć maluchy. Pokażą im, jak rozróżniać kolory, zwierzęta, kształty, przeciwieństwa czy emocje. W nowych tytułach pojawi się również wątek języka angielskiego. Kicia Kocia zajmie się nauką prostych słówek z najbliższego otoczenia dziecka.

Kicia Kocia to bohaterka serii ulubionych książek dla dzieci autorstwa Anity Głowińskiej. Tytułowa rezolutna kotka odważnie odkrywa świat. Towarzyszą jej wyrozumiali opiekunowie i wierni przyjaciele: Pacek, Adelka i Julianek. Uczy się też najważniejszych zasad w codziennym życiu. Razem Kicią Kocią i naszymi najmłodszymi grupami „Sówkami” i „Tygryskami” będziemy podejmować wyzwania.

W piątek 5 listopada, przy okazji Dnia Postaci z Bajek zorganizowaliśmy „Witaminowe przyjęcie”.

Przeczytaliśmy książeczkę „Kicia Kocia witaminowe przyjęcie”. Porozmawialiśmy o skutkach jedzenia nadmiernej ilości słodyczy oraz zdrowych nawykach żywieniowych. Następnie przedszkolaki pod czujnym okiem swoich pań przygotowały przyjęcie pełne witamin, na którym nie zabrakło owoców i warzyw. Tygryski i Sówki promowały również zdrowe odżywianie wśród swoich starszych kolegów z przedszkola.

Degustacja ucieszyła wszystkie dzieci.

Akademia Kici Koci - galeria zdjęć