Domowe przedszkole oczami "domowników"

 

   W roku szkolnym 2019/2020 Domowe Przedszkole wzięło udział w kolejnej - już trzeciej edycji międzynarodowego projektu edukacyjnego PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA!

   Głównym celem projektu jest kształtowanie postaw patriotycznych u najmłodszych, uwrażliwienie ich na piękno, folklor i tradycje Polski. Działania projektowe to też okazja, by budzić wśród najmłodszych i ich rodzin poczucie tożsamości narodowej i regionalnej, dumy z bycia Polakiem, a także wzmacniać więzi i integrować placówki oświatowe z terenu całej Polski i Kresów.

  Autorką projektu jest Ludmiła Fabiszewska, nauczyciel Miejskiego Przedszkola nr 2 im. Juliana Tuwima w Aleksandrowie Łódzkim.

   Mali Polacy  z Domowego Przedszkola przy Szkole Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Słomnikach dziękują za możliwość wzięcia udziału w projekcie ,,Piękna Nasza Polska Cała" i z niecierpliwością czekają na kolejną edycję smile

Tekst: M. Pikiel

 

 

Back to top