Domowe przedszkole oczami "domowników"

 

    27 listopada "Domowe Przedszkole" odwiedzili Aktorzy Teatru "Kameleon", którzy zaprosili Dzieci do obejrzenia przygód dwóch skrzatów Milusia i Dobrusia w przedstawieniu pt. "W zdrowym skrzacie, zdrowy duch".

   Dzieci bez problemu wyjaśniły skrzatowi Milusiowi jak należy dbać o higienę przed i po posiłku oraz co jeść, aby być zdrowym, że witaminy to nie potwory. Możemy być dumni z naszych milusińskich - mają ogromna wiedzę dotyczącą profilaktyki zdrowia (choć chyba o tym nie zdają sobie sprawy smile.

   Oglądając spektakl dzieci z Domowego Przedszkola jednocześnie zrealizowały kolejne zadanie II modułu - ,,Jestem tym co jem i piję" ogólnopolskiego projektu z zakresu edukacji prozdrowotnej i profilaktyki uzależnień - ,,Moje zdrowie - moja siła, wielka moc".

Tekst: M. Pikiel

Zdjęcia: J. Domagała, M. Pikiel

Back to top